Pisanie prac licencjackich, magisterskich na zamówienie

Artykuł zaktualizowany w kwietniu 2023 r


W ostatnich latach coraz więcej studentów studiuje za granicą. Dotyczy to również studentów ukraińskich, białoruskich, rosyjskich, kazachstańskich itp. Jeśli studiowanie w krajach bałtyckich (Estonia, Łotwa, Litwa) nadal implikuje możliwość studiowania w języku rosyjskim (nie ma z tym problemów), to oczywiście studiowanie w kraju takim jak Polska nie oznacza tego (Polska nigdy nie była częścią ZSRR, a język rosyjski zawsze był obcokrajowiec, mimo że wielu Polaków uczyło się go w szkole do końca lat 80.).


W Polsce edukacja jest obecnie jedną z najlepszych w Europie Wschodniej. Jest cytowany w całej Europie. Uczelnie tam są inne niż rosyjskie, ukraińskie czy kazachskie - dużo lepiej szkolą specjalistów, nie oszukują, nie dają gratisy. I to jest bardzo dobre. Jednak żeby tam uczyć się trzeba znać język. Nauka mówionego języka polskiego, jeśli mówisz po rosyjsku lub ukraińsku, białorusku - nie ma problemu. Podobieństw jest wiele (języki słowiańskie), podobne wyrazy, w ogóle gramatyka jest sobie bliska (nie jak uczyć się chińskiego, a nawet nie jak niemieckiego).


Problem może być jednak bardziej dotkliwy: pisanie prac semestralnych i dyplomowych w języku polskim. Jeśli nie znasz w pełni języka, nie użyłbym tłumacza Google (tłumaczenie może być z błędami). Oprócz znajomości języka, tutaj osoba musi znać specjalne terminy, skróty i inne ważne rzeczy.


Oczywiście, jeśli nie jesteś native speakerem, nikt nie będzie cię surowo skarcił za niezbyt znaczące błędy (nigdzie tego nie robią), najważniejsze jest to, że ogólnie powinno być napisane poprawnie i wyraźnie. Jeśli możesz, pomyśl, że już sam napiszesz pracę.


A jeśli nie możesz? Mogę pomóc. Jestem autorem z 20-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie (pisanie dyplomów, prac magisterskich, semestralnych z ekonomii, finansów, zarządzania, politologii, administracji publicznej, stosunków międzynarodowych). Pracuję w języku polskim w tych dziedzinach. Tak, język nie jest moim językiem ojczystym, ja też nie jestem native speakerem, ale się go nauczyłem, pisałem w nim prace i wszystko poszło dobrze. Jeśli chcesz, możesz sam obejrzeć moje portfolio i zobaczyć pracę po polsku. Nie mogę powiedzieć, że wszystko piszę perfekcyjnie bez błędów, jako filolog i znawca języka polskiego (widać, że tak nie jest). Ale to, że znam język, tłumaczę się i staram się wszystko napisać poprawnie iw temacie - to na pewno.


Ile kosztuje napisanie pracy po polsku? Biorąc pod uwagę, że są to dodatkowe utrudnienia (byłoby po rosyjsku lub ukraińsku - byłoby taniej), to:


  • praca magisterska kosztuje blisko 400-450 euro za realizację plus 190-225 euro za weryfikację
  • praca licencjacka kosztuje blisko 350-400 euro za wdrożenie plus 175-200 euro za rewizję
  • praca kursowa, semestralna kosztuje około 120-150 euro
  • esej kosztuje około 20-25 euro


Prace będą natychmiast oryginalne, przejdą kontrolę pod kątem unikalności (dla Antiplagiat)


Jeszcze raz chcę wyjaśnić, że sam piszę prace dla studentów po polsku, głównie o tematyce ekonomicznej. Przedmioty, z których pracuję w języku polskim (zarówno magisterskie, jak i licencjackie):


- zarządzanie przedsiębiorstwem;

- marketing;

- turystyka (hotelarstwo, restauracje, biznes turystyczny);

- logistyka;

- ekonomika i finanse biznesu;

- regulacje rządowe;

makroekonomia;

- politologia;
- teoria rządu i praw;
- stosunki międzynarodowe.


Przykłady wykonanych prac:

1) Rozwój gospodarki rosyjskiej (2017 r);

2) Działalność sanatorium *** w *** na Ukrainie (2018 r);

3) Zarządzanie projektami w marketingu na przykładzie firmy "Belshina"  (2019 r)

4) Zarządzanie (menedżment) w sporcie (2020 r)


GWARANCJE, KTÓRE UDZIELAM KLIENTOWI:


1) Pracę wykonuję w częściach: najpierw opracowuję i przesyłam plan za darmo, następnie uzgadniasz z kuratorem (nauczycielem) i przesyłam uzgodniony lub zmodyfikowany plan do mnie;

2) po uzgodnieniu płacisz część (połowę kosztu pierwszego rozdziału lub całego pierwszego rozdziału), a ja to robię i wysyłam do Ciebie.

3) gwarantuję, że praca przejdzie przez antyplagiat, ponieważ od razu piszę niepowtarzalne teksty (dlatego cena nie jest mała).

4) korekta pracy jest płatna, ale trzeba zapłacić tylko raz (np. praca kosztuje 300 euro, w tym 100 euro za rozdział, korekta za rozdział będzie kosztować dodatkowe 50 euro; ale jeśli nie ma korekty (w większości przypadków nie są proszeni - są lojalni wobec studentów zagranicznych) - nie trzeba dopłacać za korektę.

5) raport i prezentacja do obrony pracy, dodatkowe dokumenty nie są wliczone w cenę i należy je zamówić osobno.

6) nie gwarantuję, że będę pisać perfekcyjnie pod względem językowym - polski nie jest moim językiem ojczystym, ale skoro mieszkam tu od 2015 roku, to w tym czasie normalnie się go nauczyłem i podałem przykłady wykonanej pracy powyżej (jeśli coś jest potrzebne trochę popraw gramatykę - możesz to zrobić sam). Tak, a stosunek do studentów zagranicznych jest lojalny i zazwyczaj nie dochodzą oni do sedna gramatyki i frazeologii, nie miałem tego w praktyce.


Moje kontakty:

Alex Bezugly, autor prac

Telefony:

+48 (22) 390-62-80 (Polska)

+380-91-481-96-23 (Ukraina)

+375-259-449-751 (Białoruś)

 

VIBER / Telegram +372-82-770-879@AlexBezugly

WhatsApp+371-28-159-919

E-mail alex@refcom.info 


WKONTAKTE https://vk.com/bezuglyj


Artykuł w języku rosyjskim