Pisanie prac: zamówić pracę magisterską, pracę licencjacką

Zaktualizowano maj 2023


Każdy student, gdy studiuje w instytucie, uniwersytet, musi przejść kilka prac pisemnych na semestr. Są to małe prace (testy, eseje), a także ćwiczenia. Z 3-4 kursami zazwyczaj studenci odbywają praktykę przemysłową w przedsiębiorstwach specjalizujących się w nich (po zakończeniu kursu - praktyki przedmiesiączkowej). Na nich trzeba napisać raport o praktyce. Ukończenie szkolenia na poziomie licencjata wymaga napisania pracy dyplomowej licencjata. Kiedy nie trenuje w Sądownictwa, należy okresowo pisać i publikować artykuły naukowe, oglądania i pisania pracę magisterską w wybranej dziedzinie badań.
 
Wiem doskonale, że w tym jest niewiele: pracuje, jest rodzina, nie ma czasu. Dlatego uczniowie i studenci szukają tych specjalistów, którzy pomogą im w nauce. I najczęściej zwracają się do "firm referencyjnych", które obiecują zapewnić taką pomoc. Szczerze mówiąc, pomoc większości tych firm jest zła: przyjmujesz od ciebie stosunkowo niewielkie pieniądze, ale obiecuję, że wielki naukowiec napisze artykuł. Mądrzy ludzie zrozumieją, że tak nie jest: naukowiec nie będzie działać przy niskich kosztach (im więcej, firma nie płaci więcej niż 50% kwoty, którą zapłaciłeś). W rezultacie prace są napisane przez autorów nieprofesjonalnych, freelancerów - hakerów lub tylko uczniów i studentów. Obie są często słabo zorientowani w temacie, wykonać zadanie źle, dużo rocka z internetu, a jeśli nie przepisać - okazuje się źle. Stąd wiele skandali, żądania zwrotu pieniędzy (od klientów). Wcześniej takie firmy były bardziej profesjonalne i praca wyższej jakości (choć nie wszystkie), ale teraz zawodowi pisarze prac uczniów ze współpracy z nimi odmówił - za grosze pracować nie chce nikogo.
 
Dlatego zachęcam do bezpośredniego zamówienia autora. Jestem autorem prac studenckich. Pracuję od 1998-1999, specjalizując się w ekonomii, prawie, administracji publicznej, polityce i stosunkach międzynarodowych. W czasie mojej pracy, napisałem wiele prac magisterskich, licencjackich prac, wypracowań i testów, esejów w wiodących uniwersytetów Rosji, Kazachstanu, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii. Zamówiłem również klientów z Niemiec, Polski, Szwecji, Izraela, Włoch i Stanów Zjednoczonych. Często kazano mi pisać artykuły naukowe, materiały konferencyjne (klienci z krajów WNP, krajów bałtyckich oraz ci, którzy publikują artykuły w magazynach Scopus).
 
Dlaczego lepiej zamówić pracę bezpośrednio do mnie, bez pośredników? Ponieważ osobiście patrzymy na to zadanie, zadaj pytania dotyczące pracy, podam szczegóły. Ja też napiszę, co jest wymagane od ciebie. Ze mną łatwo jest się skontaktować telefonami wskazanymi w tej witrynie lub na stronie www.refcom.blog.pl. Daję gwarancje na pisanie prac. Mam dużą bazę zakończonych prac, które potwierdzają moje kwalifikacje. Mam certyfikat osobisty w Webmoney (od 2002 roku jestem członkiem tego systemu), co potwierdza moją reputację. Od 2008 r. aktywnie współpracuje z Anti-Plagiarism. Dlatego wszystkie moje prace są wyjątkowe, sprawdzam je. Oczywiście, jeśli nie mogę wykonać twojej pracy, od razu powiem ci i nie podejmuję takiego rozkazu, aby cię nie zawiedzić. Żaden pośrednik nie może dać Ci takich gwarancji. Nikt z pośrednikiem nie może być także wygodny w pracy. Tak, niektórzy pośrednicy współpracują ze mną (obecnie bardzo mało), ale cena za moją pracę, jeśli zamówiona przez nich, będzie znacznie wyższa.
 
Napisz, skontaktuj się. I można zamówić tezę, praca magisterską, praca licencjacką, raport z praktyki studenta, esejów, inne prace studenckie.


Na tej stronie + tutaj znajdują się próbki wcześniej wykonanych prac, warunki wykonywania pracy.


ПОДРОБНО НА РУССКОМ


e-mail alex@refcom.info


Strona internetowa: www.refcom.info  

+48-22-390-62-80 (PL)

+380-91-481-96-23 (UA)

+375-259-44-97-51 (BY)

viber/telegram +372-82-770-879@AlexBezugly

whatsapp +371-28-159-919


Alex Bezugly, Refcom INFO