Хто пише дипломні та курсові роботи?

Стаття оновлена у вересні 2022 року


Ви шукаєте, хто в Україні сам пише дипломні роботи на замовлення, якісно? Вам потрібна не фірма-посередник, де працює незрозуміло хто, а саме автор, який пише роботу сам? Тоді Ви зайшли за адресою. Я можу вам допомогти.


Питання вибору людини або фірми, які напишуть Вам реферат, дипломну або курсову роботу - досить важливий, якщо Ви не вирішили виконувати роботу самі (а причини можуть бути самими різними).
З першого погляду здається, що на ринку таких пропозицій маса: варто набрати в пошуковику "замовити дипломну роботу", як вивалиться цілих кілька сторінок з сайтами, та ще й реклама пошукача з цими ж сайтами. Здавалося б, замовляй - не хочу. Але не все тут так просто ...

По-перше, всі ці вивалилися сайти - як правило, посередники (за дуже рідкісним винятком). Як працює посередник? Дуже просто: сидить менеджер (в офісі, а то й без офісу), приймає Ваше замовлення (ціну при цьому відразу Вам можуть не озвучити), далі дає замовлення на розгляд "авторам" - віддаленим співробітникам (рідше офісним), які оцінюють замовлення і уточнюють, чи можуть вони його взяти. Найчастіше, менеджер віддає замовлення тому, хто назвав меншу суму і / або більш швидкий термін (хоча, бувають і виключення, дають найбільш надійному, серед яких теж знаходять з меншою сумою). Після виконання менеджер може лише візуально перевірити роботу (рідко він буває більшим фахівцем у всіх предметах, вкрай рідко), і передає її Вам. І ось тут починається найцікавіше. Знайти "косяки" можете Ви самі, а може і Ваш викладач. Притому, часто "косяків" знаходять так багато, що робота потребує суттєвої переробки. А ось переробляти її посередник візьметься не завжди: може послатися на те, що Ви не пред'явили всіх вимог (власне, він міг їх і не просити, але винні-то будете Ви, а він правий), або за доопрацювання візьмуться, але "раптово "пропадає автор, який її писав (і це добре, що її можна віддати іншому автору, а якщо не береться ніхто?). У підсумку, велика ймовірність потрапити з такою замовленої роботою дуже сильно (Вам її поправлять не в строк, поправлять не так, не поправлять взагалі). Можливий варіант і простіше: Ви замовите роботу, а Вам її до потрібного терміну не зроблять, пославшись на хворобу / смерть / раптову еміграцію / поломку комп'ютера і т.п. у автора. Навіть гроші повернуть - да толку-то: термін горить, а роботи немає. Так от хочу сказати, що ТАКИХ посередників на ринку - основна частина. І не читайте, що вони на сайтах пишуть про їх високу якість, про "команду професіоналів", про відгуки нібито клієнтів (які незрозуміло як туди потрапили або потрапили після капітальної премодерації, з відсіювання всіх негативних, але частіше вони написані самими авторами сайту) - все брехня. До нас приходило досить клієнтів, які "обпеклися" із замовленням ось в таких "компаніях" (а ці фірми з одним або декількома менеджерами саме "Компаніями" себе і іменують, хоча які вони "компанії, корпорації та холдинги"? Знову брехня) за переробкою (нормальної) робіт.

По-друге, через оголошення в Інтернет, а ще частіше - через газетні оголошення, можна знайти приватних авторів, не посередників навіть (хоча і серед них теж зустрічаються посередники, що роблять роботи не самі, а за принципом описаного вище, тільки не називають себе "компаніями", а роблять вигляд, що роботи виконують самостійно). Плюсом замовлення у приватного автора є те, що він працює (крім зазначеного випадку) сам, безпосередньо з Вами спілкується і розуміє Ваші вимоги (а менеджер в "компанії" їх може просто не розуміти). А ось мінусом є те, що автор може не взятися за декілька робіт відразу (фізично не встигне), автор може раптово пропасти (виїхати, змінити телефон, адреса, ігнорувати Вас), автор може виявитися фантастичним долбословом, і накатати Вам таку роботу, яка в страшному сні не присниться (є тут одна дівчина, яка роботи все по 400 рублів робить (використовуючи роботи з Інтернет і свої готові, родом звідти ж), а потім, коли приносять на переробку, каже "а що ви хотіли-то за 400 рублів? ") ... Звичайно, потрібно перевірити би репутацію приватного автора, але це вдається далеко не завжди. Тому приходили до нас клієнти і після ось таких замовлень (ніби як намагалися "зекономити грошей", а вийшло, що платили двічі).

І, нарешті, по-третє, Вам може повезти і Ви натрапите на професіоналів з досвідом, які чистими посередниками не є. Наприклад, на наш сайт. Наші принципи роботи зовсім інші: з Вами говорить людина, яка розбирається в замовляється Вами роботі і вимогах по ній. Якщо це не його спеціалізація (а вона в нього достатньо широка, з урахуванням досвіду, економіка, право, управління та ряд інших дисциплін) - Вас просто відішлють до іншої людини (партнеру) - і будете працювати з ним. Авторів у нас ТРОХИ, і частина навіть працює в офісі. В цілому ж, нам пишуть роботи тільки перевірені автори, і проблем з якістю і з термінами виконання, доробок у нас не буває. Не заперечую, є ще такі фірми, як наша, але їх небагато. Однак, саме за ними майбутнє рефератного ринку.


Що пропоную я: я сам автор робіт, який пише курсові, дипломні роботи з 1998 року. Я пишу роботи українською, польською і російською мовами. Я роблю роботи тільки з тих предметів, в яких сам добре розбираюся: це економіка, фінанси, банки, бухгалтерський облік, менеджмент, маркетинг, туризм, державне управління, політологія, міжнародні відносини. У мене є колеги, які роблять математику, фізику, хімію і деякі технічні предмети (якщо у Вас таке замовлення - надішліть, оцінимо). За цим посиланням готові роботи, які я зробив з 2000 року по нинішній рік. За цим посиланням - приклади моїх робіт (портфоліо).


Якісне виконання дипломних робіт, магістерських дисертацій, інших студентських робіт в Україні (Київ, Харків, Львів та інші міста). Автор - не посередник.


Про мене детально:

www.refcom.info/alex 


Мої телефони:

+48-22-390-62-80 

+380-91-481-96-23 


VIBER и TELEGRAM 

+372-82-770-879 

@AlexBezugly


WhatsApp:

+371-28-159-919 

+375-25-944-97-51ПОШТА alex@refcom.info На цій сторінці повне портфоліо моїх робіт (представлені ті роботи, котори я написав раніше, кілька штук)

На цій сторінці - всі основні умови, зразки раніше написаних робіт польською.


Alex Bezugly

Refcom Info, 2023.