Diplomitöö, magistritöö, tellimuse tähtajad, ilma vahendajateta

Iga üliõpilane, kui ta õpib instituudis, ülikoolis, peab semester volitatud mitmeid kirjalikke töid. See on väike töö (test tööd, esseed), samuti kursuste. 3-4 kursuse tavaliselt õpilased läbivad tööstusliku praktika ettevõtetes vastavalt oma eriala (kursuse lõppedes õppe - uurimus tava). Neile on vaja kirjutada aruanne praktika. Lõpetada koolitus bachelor, tuleb kirjutada bachelor-lõputöö. Kui on koolitus kohtunike, pead aeg-ajalt kirjutada ja avaldada teadustöid, tegeleda kirjutamisega kapten väitekirja valitud suunas uuring.


Tean väga hästi, et paljud ei ole enne selle: on töö, on pere, ei ole aega. See on põhjus, miks õpilased ja магистранты otsivad need spetsialistid, kes aitab neil õppimises. Ja enamasti on pöördunud "referatfirma", mis lubavad anda sellist abi. Kui aus olla, abi on enamik selliseid firmasid on halb: Sind võtavad suhteliselt vähe raha, ja luban, et töö on kirjutada suur teadlane. Tark inimene saab aru, et see ei ole nii: teadlane soodsa tasu ei tööta (seda enam, et firma maksab mitte rohkem kui 50% sellest summast, mille eest maksnud Oled). Lõpuks tööd kirjutavad mitteprofessionaalsete autorid, vabakutselised või lihtsalt õpilased ja üliõpilased. Need ja teised on sageli halvasti kursis teema, teevad tööd oleks, palju kiikuda internetist, ja kui teevad rewrite – selgub kohutav. Siit on palju skandaale, nõuded raha tagasi (klientidele). Varem ettevõtted on rohkem professionaalne ja töötanud enam korralikult (kuigi mitte kõik), kuid nüüd on professionaalne autorid üliõpilaste tööde koostöö nendega on loobunud – penne tööd ei taha keegi.


Nii et ma kutsun Teid üles tellima tööd otse professionaalse autorile. Mina ise olen autor õpilaste töödest. Ma kirjutan töö 1998-1999 aasta spetsialiseerunud majandus, õigus, riigi juhtimine, politoloogia ja rahvusvaheliste suhete. Ajal minu töö olen kirjutanud palju магистерских teesid, бакалаврских diplomi tööd, kursuste ja kontrolltööde, essee juhtivad kõrgkoolid Venemaa, Kasahstan, Ukraina, Valgevene, Läti, Leedu, Eesti. Mul on tellitud töö ka kliendid, Saksamaa, Poola, Rootsi, Iisraeli, Itaalia ja USA. Mulle on sageli tellivad ja kirjalikult teaduslikke artikleid, materjale konverentsi (kliendid lõpetajate SRÜ, Balti riikide ja need, kes avaldab oma artikleid ajakirjades Scopus).


Miks töö broneerida parem mulle otse, ilma vahendajate? Sest ma isiklikult vaatan ülesanne küsin teilt küsimusi töö, selgitada üksikasju. Ka ma ise kirjutan siis, mis on vajalik Teile. Minuga on piisavalt lihtne, võtta ühendust telefonidel loetletud sellel veebilehel või http://refcom.info/avtor . Ma annan garantii kirjutamine tööd. Mul on suur andmebaas teostatud tööd, mis kinnitavad minu kvalifikatsioon. Mul on isiklik pass on Webmoney (alates 2002 aastast olen osaline selles süsteem), mis kinnitab mu maine. Ma ka alates 2008. aastast aktiivselt tööd Antiplagiat. Nii et kõik mu töö on unikaalne, siis ma neid kontrollin. Muidugi, kui ma ei saa teha Oma tööd – seda ma kohe ütlen Teile, ja ei hakka tegema nii tellida, et ei teha Sind. Ükski vahendaja ei saa Sulle anda sellist garantiid anda. Ega üks vahendaja ei saa olla ka mugav töötada. Jah, mõned edasimüüjad töötavad minuga (kohe väga vähe), aga hind on minu töö, kui tellida nende kaudu on palju suurem.


Kirjutage, võtke ühendust. Mul saab tellida lõputöö, tellida magistritöö tellida teaduslik artikkel, tellida aruande läbivad praktika, tellida kursuste, test, essee, ülesannete lahendamine.


ПОДРОБНО НА РУССКОМ В ЭТОЙ СТАТЬЕ


Minu e-mail – alex@refcom.info 
Veebileht: www.refcom.info  
Alex Bezugly, Refcom INFO