Diploma darbus, maģistra disertācijas, kursa darbus uz pasūtījumu

Katrs students, kad viņš mācās institūtā, universitātē, ir par semestri, nodot dažus rakstveida darbus. Ir nelieli darbi (pārbaudes darbi, esejas), kā arī kursa darbi. Ar 3-4 kursa parasti studenti iziet ražošanas praksi uzņēmumos savā specialitātē (kursa beigās apmācības - diploma-praksi). Par to vajag rakstīt atskaiti par praksi. Beidzot mācības bakalaura, jāuzraksta bakalaura diplomdarbu. Kad notiek mācības maģistrantūrā, nepieciešams periodiski rakstīt un publicēt zinātniskos rakstus, nodarboties rakstot maģistra disertācija par izvēlēto virzienu pētījumi.


Es lieliski zinu, ka daudziem nav līdz šim: ir darbs, ir ģimene, nav laika. Tieši tāpēc studenti un maģistranti meklē tiem speciālistiem, kas palīdzēs viņiem mācībās. Un visbiežāk vēršas uz "referat-firmas", kas sola sniegt šādu palīdzību. Ja godīgi, palīdzība lielākā daļa šādu uzņēmumu, ir slikta: no Jums prasa salīdzinoši maz naudas, un sola, ka darbu varētu rakstīt liels zinātnieks. Gudrs cilvēks sapratīs, ka tas tā nav: zinātnieks par nelielu samaksu nedarbosies (jo vairāk, firma maksā ne vairāk kā 50% no tās summas, ko samaksājis par Jums). Beidzot darbu, raksta neprofesionāli autori, ārštata - vai tikai skolēni un studenti. Tie citi bieži slikti pārzina tēmu, veic darbu nekvalitatīvi, daudz šūpo no Interneta, bet ja dara rewrite – sanāk briesmīgi. No šejienes daudz skandālu, prasību atgriezt naudu (no klientiem). Agrāk tādas firmas ir vairāk profesionāli un strādāja vairāk kvalitatīvi (kaut arī ne visi), bet tagad profesionālo autori studentu darbu no sadarbības ar viņiem atteicās – pennies strādāt negrib neviens.


Tāpēc es aicinu Jūs, lai rezervētu darbu tieši profesionālo autoram. Es pats autors studentu darbu. Es rakstu darba ar 1998-1999 gada, specializējos uz ekonomiku, tiesībām, valsts pārvaldē, politikas zinātņu un starptautisko attiecību. Par savu darbu es esmu uzrakstījis daudz maģistra diplomdarbus, bakalaura diplomdarbu, kursa un pārbaudes darbus, esejas vadošās augstskolas, Krievijas, Kazahstānas, Ukrainas, Baltkrievijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas. Man ir pasūtījušas darbs ir arī klienti no Vācijas, Polijas, Zviedrijas, Izraēlas, Itālijas un ASV. Man bieži pasūta un rakstot zinātniskos rakstus, materiālu konferencēm (klienti no augstskolās NVS, Baltijas valstu un tie, kas publicē savus rakstus žurnālos Scopus).


Kāpēc darbu jāpasūta labāk man tieši, bez starpniekiem? Tāpēc, ka es personīgi ceru uzdevums, uzdevu Jums jautājumu par darbu, lai precizētu detaļas. Arī es pats rakstu to, ko Jums vajag. Ar mani ir diezgan viegli sazināties, zvanot pa tālruņiem, kas norādītas šajā lapā vai uz http://refcom.info/avtor . Es dodu garantiju, rakstot darbu. Man ir liela bāze izpildīto darbu, kas apliecina manu kvalifikāciju. Man ir personas apliecību uz Webmoney (kopš 2002. gada esmu dalībnieks ar šo sistēmu), kas apliecina manu reputāciju. Es arī kopš 2008. gada aktīvi strādā ar Antiplagiat. Tāpēc visi mani darbi ir unikāli, es to varētu pārbaudīt. Protams, ja es nevaru veikt Savu darbu – par to es uzreiz Jums pateikšu, un nedarīšu šādu pasūtījumu, lai nav pievilt Jums. Neviens starpnieks nevar Jums dot tādas garantijas. Ne ar vienu starpnieku var būt arī ērti strādāt. Jā, daži starpnieki strādā ar mani (tagad ir ļoti maz), bet cena ar manu darbu, ja ir jāpasūta caur viņiem, būs daudz lielāks.


Rakstiet, lūdzu, rakstiet. Pie manis Jūs varat pasūtīt diplomdarbu, pasūtīt maģistra disertāciju, pasūtīt zinātnisko rakstu, pasūtīt atskaiti par veikto praksi, pasūtīt kursi, kontroles, esejas, uzdevumu risinājumu.


ПОДРОБНО НА РУССКОМ В ЭТОЙ СТАТЬЕ


Mans e-pastsalex@refcom.info 
Mājas lapa: www.refcom.info 
Alex Bezugly, Refcom INFO