Поради з написання дипломної роботи

Чому важко написати роботу самому?


Ні, ну якщо ви хочете йти в аспірантуру, то ви просто зобов'язані це зробити самостійно, хоча зростає кількість випадків, коли навіть кандидатські виконують на замовлення. Правда, питання «Чому ви навчите своїх студентів?» - Риторичне. Отже, давайте дивитися глибше і поетапно відповімо на головні питання.

Питання перше: Скільки часу потрібно для написання якісної дипломної роботи?

Не дарма слово «якісної», тому що «лише б що" нас не цікавить. Зараз дуже великі вимоги до робіт, тому такий номер не пройде, навіть не ризикуйте. На саме написання випускної роботи потрібно в кращому випадку два тижні.

Але якщо порахувати попереднє час на занурення в тему, то це не один місяць. Як мінімум три місяці слід вивчати, що до чого. І не факт, що ви розберетеся, і, відповідно, щось напишіть. Тут потрібне вміння систематизувати інформацію і факти. Ви вмієте це робити? Ви можете з ходу зрозуміти що важливо, а що другорядне? Що потрібно, а що зайве?

Тому якщо ви маєте часом, можете приступати. Але врахуйте, що це ще не гарантія того, що ви її допишіть. Як правило, переробляти доводиться неодноразово, може доходити до того, що опускаються руки. Потім йдемо до фахівця, щоб замовити дипломну роботу, інакше доопрацювання не врятують становище.

Питання друге. Чи можна зробити випускну роботу не маючи практичних навичок написання таких робіт?

Вам взагалі в житті часто доводилося писати дипломні роботи? Тому що ваша робота може вийти першим млинцем, який завжди комом. Навіщо такі експерименти? А якщо він буде невдалим, що потім? Ви згодні, що в цьому житті кожен повинен займатися своєю справою?

Хтось вміє шити, хтось стригти, хтось спокушати. Що ви вмієте? Яке ваше життєве покликання? Якщо воно не в тому, щоб робити студентські роботи на замовлення, чи варто займатися не своєю справою? Звичайно, нас вчать тому, що випускник повинен підтвердити своє право називатися фахівцем.

Скажіть, чи робить сучасний вуз з вас практика? Він дає тільки моральне право вам працювати за обраним напрямом, але ніяк не зробить з вас справжнього фахівця. Тоді подумайте, чим є дипломна робота насправді? Хіба що ще однією тяжкістю, яка ярмом висить на студентах, і яка буде припадати пилом в архіві кілька років після вашого від'їзду з вузу.

Питання третє. Скільки буде коштувати для вас написання випускної роботи?

Питання майже риторичне. Давайте рахувати. У скільки ви оцінюєте свій час? Чи можете ви відмовитися від заробітку на благо написання студентської роботи? Або ж вам простіше її купити у фахівця?

Просто придбати готову роботу і працювати спокійно далі. Пам'ятайте, що ваш час - це цінний ресурс і його не можна витрачати на даремні заняття.

Чи багато користі в тому, що напишіть те, що могли б просто прочитати і при бажанні вникнути в тему, усвідомлюючи для себе деякі моменти? А якщо порахувати час на оформлення самої роботи, так це взагалі марна праця, тому що воно не окупається. Знань не стане більше.

Таким чином, вам стає ясно, чому не варто писати самому дипломну роботу і чому важливо довіритися професіоналам. Коли вам виконають цю роботу інші, ви відчуєте, що стали розумнішими, тому що заплатили за якісний інформаційний продукт, готовий до вживання. Користуйтеся на здоров'я!


Так як же написати роботу самому?


Якби не захист дипломної роботи, напевно, бажаючих навчатися було б ще більше. Дипломна робота - це, по суті, підтвердження вашого морального права працювати за тією спеціальністю, на яку ви відучилися.

Питання: чи станете ви першокласним фахівцем після написання такої роботи?

Звичайно, ні.

Тільки практичний досвід дозволить вам напрацювати не тільки стаж, але і таке право. А поки ви просто людина, яка за законодавством може працювати в обраній сфері.

Іноді доходить до парадоксу. Нерідкі випадки, коли людина при посаді не має потрібної скоринки, і змушений сидіти за партою нарівні з вчорашніми школярами, які і життя толком не бачили.

Саме для таких фахівців придумано заочну освіту.

І все б нічого, тільки от як написати таку роботу, щоб її успішно захистити? Тут існує декілька варіантів.

Варіант перший. Написати випускну роботу самостійно.

До прикладу. Вам потрібен диплом з фінансового аналізу. Для цього вам знадобиться запастися терпінням і ретельно працювати. Спочатку ви відбираєте необхідну літературу. Врахуйте, що просто скопіювати підлогу книжки можна, інакше це вже плагіат. По ідеї ви повинні перечитати близько сотні книг, а потім на основі цього сформувати своє бачення проблеми, яку розглядаєте.

Далі вам необхідно досліджувати своє підприємство, взяти реальні цифри і проаналізувати, знайти вузькі місця і запропонувати шляхи їх усунення. Більше того, ви повинні підтвердити розрахунками, що ваше удосконалення життєздатне. Як ви розумієте, це займає багато часу і сил.

Зате в такому випадку вас можна похвалити і поставити п'ять балів. До речі, нерідкі випадки, коли ті, хто робить роботу самостійно, помиляється, і в розрахунках, і висновках, так що про п'ятірку можна говорити тільки умовно.

Варіант другий. Завантажити безкоштовну готову роботу.

Пропонуємо цей варіант не розглядати взагалі. По-перше, система Антиплагіат видасть вас з потрохами. По-друге, якість таких робіт паршиве. До того ж немає додатків до диплому, які є основною вимогою до оформлення випускної роботи. Якщо вам пощастить, і ви відшукайте додатки, не забудьте зробити рерайт тексту (переказати його іншими словами, щоб він став унікальним).

Варіант третій. Придбати готову випускну роботу.

Чому б і ні? Єдиний момент, який ви повинні прояснити, так це те, де був захист даного диплома, не у вашому Чи вузі. Бажано вибирати роботи з інших міст. Можна поміняти назву на подібне, тільки у вашій місцевості. Головне, це знову-таки, перевірка на плагіат. Робота повинна бути унікальна. Головне, не забути її почитати, а бажано добре вивчити, вникнувши в суть.

Варіант четвертий. Замовити випускну роботу.

Бувають випадки, коли ви не можете знайти готову роботу. До того ж ви не встигаєте робити її самостійно, а скачувати не хочете, та й навіщо ризикувати? Може, вам просто потрібна дуже гарна оцінка на захисті?

Не будемо говорити про етичну сторону питання. Надання інформаційних послуг така ж законна діяльність, як і сама система освіти. Вибираючи виконання дипломної роботи на замовлення, слід звернути увагу на гарантії, які вам дає виконавець.

Гарантія повинна бути в тому, що в разі відправки дипломної роботи на доопрацювання виконавець вже безкоштовно доведе роботу до розуму. Причому це зробить у максимально стислі терміни. Більш того, не довіряйте випадковим виконавцям, які маловідомі і ховають своє обличчя.

Приміром, фірма "Рефком-Нетхауз-Україна", який керує www.refcom.nethouse.ua , дає персональну гарантію якості і працює до повного задоволення клієнта. До нього неодноразово звертаються в самих безвихідних ситуаціях. Нерідко студенти беруться робити самі роботи або роблять їх дуже дешево (як варіант дорого), але неякісно.

Таким чином, якою б ви варіант не обрали, не втрачайте часу і бережіть нерви. І тоді ви зробите свою дипломну роботу безболісно і грамотно. А якщо ви надумали купити готову роботу або її замовити, звертайтесь до надійним і перевіреним виконавцям!


Як правильно вибрати тему дипломної роботи для заочників?


Все залежить від ваших цілей і можливостей, а також надуманих обмежень. Навіть якщо ви не маєте наміру робити дипломну роботу власноруч, до вибору теми слід підійти з усією відповідальністю. Чому?
Тому що тільки вам її захищати. І якщо ви далекі від теми, то намагаючись в ній розібратися, рано чи пізно опинитеся в тупиковій ситуації. А якщо це випливе на самій захисті, ви ризикуєте залишитися без документа про вищу освіту.

У будь-якому випадку не беріть тему, яка вам не подобається або здається занадто складною. В ідеалі ваша тема має найтіснішим чином стикатися з вашою роботою.

Якщо ви вчитеся на фінансиста і працюєте в бухгалтерії, то тема, пов'язана з фінансовим аналізом буде кращим варіантом.

Якщо ви вчитеся на право, при цьому ви індивідуальний підприємець, то тема може бути пов'язана з реєстрацією ІП в Росії або ж податковим кодексом для ІП.

Тобто найвірнішим рішенням буде вибір такої теми, з якою ви вже працюєте, і в будь-якому випадку вам буде, про що розповісти з власного досвіду. Теорію підтягти нескладно, головне оперувати тими поняттями, які застосовуються в практичній діяльності.

Як правило, дівчата вибирають теми простіше або більш жіночні, якщо можна так висловитися. Вірніше, об'єкт практики вони воліють той, який їм легше зрозуміти. Це салон краси або виробництво товарів для дітей. Молодим людям здається привабливішою будівництво або промисловість, міжнародний бізнес.

Ще порада: не беріть занадто вже побиту тему. По-перше, по ній буде важко придумати щось передове, бо вже її настільки досконально пропрацювали, що нововведення знайти дуже складно. По-друге, вашу неоригінальність особливо не оцінять. А ось якщо тема рідкісна, то і робота буде запам'ятовуватися, у вас є шанс отримати гарну оцінку тільки завдяки цьому.

Тема повинна бути легкою для запам'ятовування і викликати почуття розуміння. Якщо ви будете робити роботу самостійно, пошукайте попередньо джерела літератури, журналів. Якщо ви володієте іноземною мовою, загляньте і на іноземні сайти. Інакше тема може бути настільки незвіданою, що з нею краще дисертацію захищати. А вам адже головне відстрілятися?

Починайте формулювати тему, відповівши на питання:

Як можна покращити існуючу ситуацію?

Наприклад, ваша тема звучить так: «Мотивація банківського персоналу». Подумайте, що можна взагалі запропонувати такого, що буде дуже актуально і свіжо. Адже сенс дипломної роботи не в тому, щоб переписати давно відомі істини, а використовувати передові технології, внести раціональні пропозиції.

Ми можемо задіяти досвід зарубіжних підприємств, застосувати автоматизацію процесу мотивації, провести зміну організаційної структури. Можливо, варто подумати про нові тестах, які достовірно визначать профпридатність.

Не зайвим відшукати солідний тренінг по мотивації персоналу. Також метод заповнення мотиваційних карт можна розробити виходячи із специфіки банківської діяльності.

Таким чином, тема придатна до вживання. Ну а якщо вам не хочеться робити дипломну самостійно, купіть готову роботу або замовте у фахівців. Головне, щоб тема була вам до душі!


Якісне виконання дипломних робіт, магістерських дисертацій, інших студентських робіт в Україні (Київ, Харків, Львів та інші міста). Автор - не посередник.


АВТОР - Олексій:

тел. +380-91-481-96-23

в Польше тел +48-22-390-62-80

WhatsApp - +371-28-159-919 

Viber +372-82-770-879 

Telegram @AlexBezugly