Перевести страницу

Наши статьи

Замовити дипломну роботу, курсову у Львові без посередників

Оновлено о серпні 2020 року


Якщо Ви хочете замовити дипломну роботу, курсову роботу, інші роботи для студентів, без посередників (у автора безпосередньо) у Львові і Львівській області, якісно (мови - українська, польська, російська) - Ви знайшли потрібний сайт. Якщо Ви хочете замовити курсову у Львові, або замовити дипломну у Львові, диплом на замовлення Львів. Ви можете замовити курсову або дипломну у Вашому місті. Але не факт, що її Вам зроблять так як треба і добре. Часто навіть за наявності офісів виконання робіт менш ніж середнє, оскільки практично всі фірми працюють за принципом: з клієнта взяти якомога більше, а автору заплатити якомога менше. У підсумку вони отримують погані роботи, часто скачані з Інтернет, які не проходять на Антиплагіат, та й у тексті можуть бути застарілі дані, неактуальна або некоректна інформація. У результаті, Ви витратите силу-силенну грошей і часу, а одержати може щось жахливе, тобто, фактично Вас обдурять з дипломною, курсової чи контрольної роботою. Думаєте, потім легко буде повернути гроші за дипломну, курсову або контрольну назад? Деякі пробували повернути гроші за дипломну - нічого не вийшло. Навіть пробували через суд. Мені відомі такі факти. У підсумку, навіть якщо повернете - час втрачено, і ніхто дешево Вам роботу не зробить, а то й не зробить взагалі.

Аналогічно - замовлення через Інтернет. Не варто замовляти роботи у незрозумілих фірм, без адреси, без телефонів, без офісу. Сплативши їм гроші, Ви можете взагалі залишитися ні з чим. Або Вам також зроблять роботу погано. Потрібно оцінювати компетентність людини, яка приймає у Вас замовлення. Якщо це менеджер, який "ні в зуб ногою" і тупить з самого початку - боюся що за фактом Вам замість роботи видадуть чорти що. Якщо ж людина розуміє, розбирається в темі - тоді ще може бути Вам пощастить.

Не варто сподіватися, що Ви скачаєте або купіть готову роботу (особливо якщо мова про дипломної). Бо не факт, що вона пройде на Антиплагіат, що її не знайшов і не скачав хтось ще, що взагалі там актуальна інформація і гарна якість виконання. Та й викладач може просто "докопатися" до роботи - і як Ви її самі буде виправляти? А "рефератчікі" дуже рідко беруться за виправлення чужих робіт, або заплатити доведеться ще стільки ж, скільки коштує написання нової.

Що пропонуємо ми: Ви можете замовити роботу у нас, використовуючи двуступенчатой систему. Спочатку замовляєте чернетку дипломної, ротім, при необхідності, доопрацювання. Аналогічно з курсовими. У цьому випадку Ви не ризикуєте і не переплачуєте. Можна замовити і відразу дипломну (або курсову) з повною гарантією. Тут докладно про гарантії на роботи.


Я виконую роботи польською мовою (знаю польську мову). Багато виконано робіт в різні інститути і універститету в Польщі (Варшава, Вроцлав, Краків, Гданськ, Катовіце та інші міста). Детально про виконання робіт на польською мовою тут.

Вся детальна інформація про замовлення у Львові та способи оплати - на нашому сайті

Ми приймаємо замовлення не просто як і аби як, а зі знанням справи, і віддаємо робити не аби кому - а саме фахівцям, з якими давно працюємо, самі перевіряємо всі роботи, Вам даємо повну гарантію, що описано хоча б тут.АВТОР -  Олексій

Якісне виконання дипломних робіт, магістерських дисертацій, інших студентських робіт в Україні (Київ, Харків, Львів та інші міста). Автор - не посередник.


Тел. + 380-94-710-03-13
WhatsApp + 380-94-710-03-13

viber/telegram +372-87-770-879
Пошта - alex@refcom.info 

ВКонтакте -  https://vk.com/bezuglyj


Портфоліо (приклади) робіт можна подивитися тут
Готові роботи на продаж тут
Детальніше інфорамація про виконання робіт для польських інститутів польською мовою тут.
Детальніше про виконання робіт англійською тут


Звертайтеся, я Вам допоможу.