Перевести страницу

Наши статьи

Дипломна робота безкоштовно - як це відбувається насправд

16 жовтня 2011 Джерело - http://www.ornatus.ru/
Правда життя. Скачав і порядок?
Везунчикам привалило щастя! А, можливо, і немає. Одвічна проблема і студентський спокуса - безкоштовно скачав диплом з Інтернету або диплом, написаний ексклюзивно? Адже це так просто - скачати дипломну роботу по заданій темі і спробувати здати? Які підводні камені чекають студента, завантажившого дипломну роботу і що робити в таких випадках? Поговоримо про це прямо зараз!


Викладацька мишоловка
Правда полягає в гірких словах - багаторічний досвід роботи Орнатус з виконання наукових робіт говорить про зворотне: безкоштовний сир іноді буває смачним, але завжди лежить у мишоловці. І багато студентів, обтяжені родинами і стурбовані відсутністю коштів, попадаються на вудку неприємностей з дипломними роботами, безкоштовно скачав з Інтернету.
*** Наш коментар: Ну чому ж тільки з Інтернету? І з купленими як "готові", і з узятими "у одного" теж може бути та ж фігня ...
Дипломна робота на тему, що скачали з рефератних колекцій, містить у собі не одну заковика, а цілих три:
По-перше, диплом обов'язково перевірять на запозичення, простіше кажучи, на плагіат.
*** Наш коментар: І не те слово, на Антиплагіат ця робота ну ніяк не пройде.
По-друге, перед допуском на захист дипломну роботу віднімають як мінімум два викладача, один з яких - ваш науковий керівник, а другий - рецензент.
*** Наш коментар: Рецензент не буде читати роботу. Це точно.
По-третє, до готових робіт з Інтернету не прикладені супутні матеріали, такі, як: документація, практика (диплом і звіт по практиці робляться по одному підприємству), захисна промова, презентація, анотація, роздатковий матеріал, опорні плакати, креслення і багато іншого . Це означає, що в будь-якому випадку доведеться досконально розбиратися в дипломі, щоб самостійно скласти необхідні матеріали на захист.
*** Наш коментар - чому обов'язково не будуть докладені? Часто в архіві і додатки все викачуються разом. Та й зробити їх не така проблема, якщо мова йде тільки про фінансову звітність, наприклад.


Скачаними диплом - що відбувається на практиці
Чудовою ілюстрацією наведених слів служить листування зі студенткою (з її дозволу звичайно), якій пощастило, хоча її дипломна робота була у вільному доступі в Інтернеті і будь-який бажаючий міг скачати точно таку ж.
Ось витяги з листів:
Студент: "Так, згодна, що ви виконували тільки практику і я її захистила на відмінно. Ніяких матеріалів у мене до диплома не було, був уже готовий диплом, я його скачала з інтернету. Зауважень з приводу написання диплома ніяких, сказали, що добре написаний, ось тільки немає нормативних документів. Мені потрібно за 3 дні всю роботу здати на прошивку ".
Адміністратор: "Матеріал дипломної роботи повинен базуватися на документах підприємства реального або віртуального. За даними документами складаються розрахунки в практичній і проектної частинах. Підігнати раніше написаний текст під нормативну базу та документацію в зазначені вами терміни нереально. Легше переписати весь диплом, але у вас в рецензії чітко вказано, що робота приймається лише за наявності нормативних документів. Якби до диплома додавалися нормативні документи, то науковий керівник і рецензенти могли б перевірити роботу, а саме практичні глави. А без документальної бази дипломна робота не може бути перевірена і відправлена на захист ".
Адміністратор: "Пропоную наступні варіанти:
1.За 7-14 днів автор виконує по власними, тобто фіктивним, нормативним документам (бере розрахунки з готового диплома і по ним виробляє вибірку) Якщо початкові розрахунки правильні, то це можливо. Оплата за цю послугу здійснюється окремо.
2.Данило вибірку передаємо програмісту. Програміст за 1-2 дні у фотошопі під підприємство зазначене в дипломі, на бланку вашої фірми з печатками, і наданої вами документації реально існуючої фірми вносить корекцію. Будуть перероблені цифри, назва підприємства, роки звітності та інше. Оплата йде за цю опцію окремо. Якщо зможете зробити це самостійно, буде чудово, заощадите час і гроші.
3.Якщо розрахунки, що цілком імовірно, в дипломі, що скачали з Інтернету, виявляться невірними, то автор переробити практичну частину дипломної роботи повністю за 1-3 дні. Це буде коштувати дорожче, ніж довелося б виконати диплом "з нуля". Розгляньте даний варіант, тому що тільки він збігається з необхідними термінами ".
*** Наш коментар: Розвів на бабки дівчину цей ваш "Орнатус", якщо мова була про звітність (які ще нормативні документи?) - Зробити її було можна за пару годин, на Ексель, на основі даних з того диплома, без всяких цих ваших ФОТОЖОПА з печатками (кому це потрібно?).


Переробка диплома очима автора
З вказаної вище інформації видно, що переробка диплома, виконаного іншою людиною трудомістке і час витратна справа, але цілком здійсненне і не обтяжливе по оплаті.
Отже, якщо диплом дістався вам безкоштовно укупі з невимогливим викладачем, то можна ризикнути! Варіантів розвитків подій два: або диплом, скачаний з Інтернету, буде допущений до захисту, або необхідно буде переробляти всю роботу повністю і за кілька днів, що призводить деяких студентів в шок і трепет.
Фахівці сайту ornatus.ru завжди допоможуть переробити дипломну роботу, виконану іншими людьми!
Поговоримо відверто - далеко не кожен автор візьме на доопрацювання і переробку чужої диплом. І по секрету скажу, що правильно роблять, тому легше якісно виконати нову роботу, ніж виправляти чиїсь помилки. Працювати над помилками чужого диплома за ступенем складності порівнянно з такою неприємною процедурою, як витягом з цілісно перемішаного грудки пластиліну різних кольорів кожного шматочка одного кольору в окремо, формування пластів однорідного кольору, а потім ліпка нового шедевра вже однорідних пластів.
Людина з багатою фантазією може уявити, що за "веселе" заняття являє переробка дипломної роботи, завантаженої з Інтернету джерел!
Тепер уявіть, скільки часу займе доопрацювання диплома і скільки коштуватиме така праця!
Думаю, нікого не здивує пропозицію автора переробити все заново, іншими словами кажучи, написати диплом заново, але в короткі терміни, адже уявіть, що може вийти з паленого диплома, коли обмежені за часом, і згідно рецензії необхідно лише "трохи допрацювати" !
З різнобарвного грудки пластиліну, з яким і схожа чужа дипломна робота з Інтернету, можна швидко зліпити що завгодно, але це буде невідома звіринка різнобарвною структури.
Коли викладач вимогливий і в'їдливо прискіпується до кожного абзацу, то номер не пройде. Вже легше чесно сказати, що допрацювати вам важко, і легше виконати з тієї ж теми і тим самим планом нову роботу, ніж викручуватися і викручуватися.
*** НАШ КОМЕНТАР: Можна подумати, що до виконаної заново роботі препод не буде чіплятися до кожного абзацу! Якщо вже він такий. Тому теж якось все дуже сумнівно. Зазвичай відмовляються від доопрацювання чужого, коли зроблено повне і відверте лайно.


Рекомендується запам'ятати
Візьміть до відома, що багато виконавців відмовляються переробляти свої ж роботи, в той час як професіонали Орнатус не тільки переробляють замовлені дипломи в гарантійний термін безкоштовно, але і беруть на доопрацювання чужі тексти. Достатня підтвердження високого класу? Безсумнівно!
Додатковий плюс - консультування з доопрацювання диплома проводиться безкоштовно і з готовністю знайти вихід з будь-якої ситуації! Автор на протязі доби оцінить по часу і вартості надіслану на корекцію дипломну роботу згідно рецензії та вимогам наукового керівника. Звертайтеся з будь доопрацюванням диплома, скачав з Інтернету, так як не буває в житті ситуацій безвихідних! Допоможемо якісно та швидко!
*** НАШ КОМЕНТАР: звичайно, і ми можемо зробити теж все швидко і навіть доопрацювати чуже, але краще замовляйте відразу, не економте. Пам'ятаєте прислів'я, скільки разів там скупий платить? Ось ... www.refcom-ural.ru


http://www.ornatus.ru/

Коментарі - Р.Шаламов, "Рефком-Нетхауз-Україна", 2012