Перевести страницу

Наши статьи

Думаєте, Ви завжди можете замовити дешево дипломну роботу якісно? Я в цьому сумніваюся ...

Мені досить часто доводилося чути, що ціни в нашій фірмі немаленькі, що є багато людей, які роблять роботи дешевше, притому навіть не тільки приватники, а й фірми. Розмова зазвичай був в ключі "А ось ми подзвонили ще за трьома телефонами, там назвали нижчу ціну". Зазвичай в цьому випадку я говорю: "Ну і замовляйте там". Але "там" чомусь замовляють не всі, а багато з тих, хто "там" замовив, потім в результаті все одно приходять до нас (переробляти замовлені "дешево" роботи).
Ви запитаєте чому? Все просто: на цьому ринку у свій час мав місце бурхливий ріст, було багато студентів економічних, юридичних, управлінських спеціальностей, все більше вузів набирало такі групи і спеціальності, якість навчання стрімко падало. У результаті багато викладачів просто не перевіряли ті роботи, які писали студенти. Не перевіряли просто ніяк. У кращому випадку перегортувати і ставили залік або оцінку. Трійки ставили навіть за відверто погано оформлені роботи, абсолютно слабо виконані (якщо, звичайно, це можна назвати виконанням - багато студентів просто качали роботи з Інтернет, з безкоштовних сайтів). Правда, комусь і качати було лінь - воліли замовити. А ось ті, у кого роботи замовлялися, як раз і качали їх з мережі, трохи краще оформляли - і робота здавалася в вуз. Зрозуміло, таке "майстра" за свою працю багато не брали, оскільки і праці самого було небагато. Забавно, що і досі такі динозаври збереглися. Бачив і дзвонив по оголошенню однієї такої дівчини, яка робить "будь-які роботи" по 400 рублів.
Однак, студентів цих спеціальностей стає менше, якість освіти у вузах зростає, роботи перевіряють. Впровадження повсюдно системи "Антиплагіат" зробило практично неможливим здачу скачали з Інтернету робіт (подекуди це ще прокатує, але дуже мало де). Та й за змістом роботи все більше стали читати, вичитувати, чіплятися. У деяких вузах розробили свої методики написання робіт (у результаті чого здати навіть торішню роботу того ж вузу стає практично неможливим, вже не кажучи про роботи з інших вузів, нехай навіть свіжі). В результаті трудомісткість написання робіт суттєво зросла. Не підходить навіть копіювання тексту з підручників, з дисертацій ("Антиплагіат" розпізнає цей текст як плагіат). Зрозуміло, що нормальні автори робіт не будуть писати такі роботи якісно за маленькі гроші.
Давайте ж розберемося, що за автори і фірми взагалі на цьому ринку діють і як вони пишуть.


По-перше, приватні автори. Вони працюють на дому, для них це часто підробіток, хоча деякі займаються цим професійно, більше не працюючи ніде. Серед них, безсумнівно, є хороші фахівці. Але якщо Ви не знаєте, фахівець чи ця людина чи ні - як Ви це зможете довідатися? Тільки за рекомендацією того, хто вже замовляв роботи у цього автора. Без рекомендацій можете нарватися або на людину, яка качає з того ж самого Інтернету, або хто видає себе за фахівця, обіцяє Вам зробити все як треба, але в результаті Ви отримуєте або жахливу роботу, або нічого взагалі. Таких, на жаль, більше. У нашому чорному списку деякі з таких горе-авторів перераховані. При цьому, ми-то їх розпізнаємо відразу, оскільки можемо ще задовго до здачі клієнту перевірити виконану роботу, та й взагалі перевірити людину, протестувати. Ви ж їх навряд чи зможете так ефективно перевірити, втратите час і можете не здати вчасно сесію або диплом. Цікаво й те, що якщо зроблять роботу більш-менш стерпно, Вам можуть потім відмовитися її поправляти (після оплати), або людина може "зникнути", не брати трубку і т.п. - Такого було дуже чимало, приходили до нас і просили поправити платно і такі постраждалі клієнти, які вирішили зекономити.


По-друге, фірми. Значна частина фірм - це посередники. Їх система роботи проста: у Вас беруть замовлення, а потім шукають автора, хто зробить. Найчастіше віддають робити тим, хто погодився писати дешевше. При цьому, роботи, виконані автором, фірма ніяк не перевіряє чи перевіряє максимум на Антиплагіат ... Підсумок може виявитися сумним - Ви отримаєте жахливу роботу. Приблизно як от в ЦЬОМУ випадку. Можна, звичайно, спробувати повернути гроші, але допомагає не завжди. Почитайте відгуки тут і тут. Так, можливо, багато такі фірми пропонують меншу ціну (і то не факт), але ризик з ними зв'язуватися дуже великий.


Однак, є фірми, які не є просто посередником. Там, як правило, людина, яка приймає і розподіляє роботи САМ компетентний в предметі, може вибрати потрібного автора, перевірити результат його роботи, якщо що - ще до передачі Вам роботи поправити щось в ній при необхідності. Вам не будуть там посилатися на те, що "автор підвів" (адже Ви замовляєте роботу не в міфічного автора, а у людини, яка приймає замовлення). Саме так працюємо ми. І ми даємо ГАРАНТІЇ. Але, що й зрозуміло, при цьому забезпечити дуже низькі ціни ніяк не можна. "Скупий платить двічі", як говорить старе прислів'я ("а тупий - тричі", як говорить нова).


Тому, не шукайте місце, де Ви заощадите. У результаті може все обернутися так, що Вам зроблять погано або не виконають роботу взагалі, відмовляться від доопрацювань. В результаті підете шукати, хто це буде робити - візьмуть як за термінове замовлення більше, і економія обернеться зайвими витратами (до нас ДУЖЕ часто звертаються з терміновими замовленнями, або з поправками робіт, які хтось відмовився поправляти або зробив відверто погано - як правило , в результаті клієнтам доводиться переплачувати в 1,5-2 рази, ніж якби вони відразу замовили у нас).


Якісне виконання дипломних робіт, магістерських дисертацій, інших студентських робіт в Україні (Київ, Харків, Львів та інші міста). Автор - не посередник.
Тел. + 380-94-710-03-13
WhatsApp + 380-94-710-03-13
Skype - bezugly
Пошта - 2258825@mail.ua