Перевести страницу

Наши статьи

Diplominis darbas ir kursų studentų darbas pagal užsakymą

Kiekvienas studentas, jei jis mokosi institute, universitete, turi semestrui išnuomoti keletas rašytinių darbų. Tai nedideli darbai (kontroliniai darbai, esė), o taip pat курсовые darbo. Su 3-4 kurso paprastai studentai pereina gamybinę praktiką įmonėse pagal savo specialybę (kurso pabaigoje mokymas - verslo praktiką). Pagal juos reikia parašyti ataskaitą apie praktikos. Užbaigdamas mokymo бакалавриате, reikia rašyti bakalaura darbą. Kai eina mokymo magistro laipsnį, būtina periodiškai rašyti ir publikuoti moksliniai straipsniai, užsiimti rašymo magistro disertacija pagal pasirinktą kryptį tyrimą.


Aš puikiai žinau, kad daugeliui ne iki to: yra darbas, yra šeima, nėra laiko. Būtent todėl studentai ir магистранты ieško tų specialistų, kurie padės jiems butai. Ir dažniausiai kreipiasi į "referat-žodžius", kurie žada suteikti tokią pagalbą. Jei atvirai, pagalba dauguma tokių firmų yra blogas: Jus imtis gana šiek tiek pinigų, bet žada, kad darbą rašys didelis mokslininkas. Protingas žmogus supras, kad yra ne taip: kinas už nedidelę mokestį neveiks (tuo labiau, įmonė moka ne daugiau kaip 50% nuo tos sumos, kurią už Jus). Galiausiai darbą rašo малопрофессиональные autoriai, фрилансеры - халтурщики ar tiesiog moksleiviui ir studentui. Tie ir kiti dažnai prastai išmanantis temą, daro darbą некачественно, daug качают iš Interneto, o jei ir daro rewrite – pasidaro baisu. Iš čia daug скандалов, reikalavimus grąžinti pinigus (iš klientų). Anksčiau tokių firmų buvo daugiau profesionalų ir dirbo daugiau nei kokybiškai (nors ir ne visi), bet dabar profesionalūs autoriai studentų darbus nuo bendradarbiavimo su jais atsisakė – už centus dirbti nenori niekam.


Todėl aš kviečiu Jus galėsite užsisakyti darbą tiesiogiai ekonomine autoriui. Aš pats autorius studentų darbai. Aš rašau darbą su 1998-1999 m., специализируюсь į ekonomiką, teisę, valstybės valdymą, politikos mokslų ir tarptautinių santykiams. Už mano darbas, aš rašiau daug магистерских диссертаций, бакалаврских дипломных darbus, курсовых ir kontrolės darbus, esė į varantys ratai aukštojo mokslo įstaigos, Rusijos, Kazachstano, Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos. Turiu заказывали darbo taip pat klientai iš Vokietijos, Lenkijos, Švedijos, Izraelio, Italijos ir JAV. Man dažnai rezervuoja ir rašyti mokslinių straipsnių, medžiagų, konferencijas (klientai iš personalui, NVS, Baltijos šalių ir tie, kurie skelbia savo straipsnius žurnaluose, Scopus).


Kodėl darbo užsisakyti geriau man tiesiogiai, be tarpininkų? Nes aš asmeniškai pamatyti užduotį, vyksta užduoti Jums klausimus apie darbą, paaiškinti detales. Taip pat ir aš pats rašau tai, ko reikia Jums. Su manimi pakankamai lengvai susisiekti telefonu, nurodytu šioje svetainėje, arba www.refcom.blog.pl . Aš duodu garantija rašyti darbus. Turiu didelė duomenų padarytus darbus, kurie patvirtinti savo kvalifikaciją. Turiu asmeninį išduoda į Webmoney (nuo 2002 metų esu šios sistemos dalyviu), kuris patvirtina mano reputaciją. Aš taip pat nuo 2008 metų aktyviai dirba su Antiplagiat. Todėl visi mano darbai unikalus, aš juos patikrink. Žinoma, jei aš negaliu atlikti Savo darbą – apie tai aš iš karto pasakysiu ir to nedarau už tokia tvarka, kad ne подводить Jums. Nė vienas tarpininkas negali Jums suteikti tokias garantijas. Nė su vienu tarpininku nėra, taip pat gali būti patogu dirbti. Taip, kai kurie tarpininkai dirba su manimi (dabar yra labai mažai), bet kaina mano darbo, jei galėsite užsisakyti per jas, bus daug didesnis.


Rašykite, teiraukitės. Pas mane galite užsisakyti diploma darbą, kiekis magistro darbas, kiekis peer straipsnį, kiekis ataskaitos ištrauka iš praktikos, laikraščiai, kontroliniai, esė, užduočių sprendimas.


Mano el. paštasalex@refcom.info 
Svetainė: www.refcom.info  arba www.refcom.blog.pl 
Alex Bezugly, Refcom INFO

Конструктор сайтов
Nethouse